Telekomünikasyon Sektörü

Telekomünikasyon sektörü sabit hatlara baktığımızda Türkiye’de aslında tek elden yürütülen bir sektördür bana göre. Bu gün Türk Telekom’un bayrak taşıdığı sektörde BTK’ya kayıtlı toplamda 7 tane operatör firma mevcuttur. Bu sayı aslında operatörlerin ne tür zorluklarla kurulduğunun yada ayakta kalmaya çalıştığının bir kanıtıdır bana göre. Şu an da belki ülkemizde 30-40 operatörde kayıtlı olabilirdi belki ancak bu firmalara Türkiye genelinde fiziksel altyapı imkanı verilmiyor. Bazen belediyeler bazen bürokrasiler önünüze engel çıkartabiliyor. Tüm bu engellemelere rağmen ayakta kalmayan çalışan operatör firmalar, bir şekilde varlığını sürdürmeye devam etmeye çalışıyor. Bu firmalar arasında son zamanlarda dikkatimi çeken yeni bir şirket var. İsmi “BringoBringo Telekom resmi adıyla TB Haberleşme Tic. Ltd. Şti. bu zorlu yolda halka hizmet eden şirketlerden birisi. Dikkatimi çekti ve biraz araştırdım Bringo’yu, kurulalı ortalama 2 yıl olmuş ve bu süreç zarfında baya sağlam bir portföy edinmişler. Bu portföyde Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ve büyük firmalarının da mevcut olduğunu gördüm.

Şu anda mütevazi ve genç kitleye hitap eden Bringo ismini takip etmeye devam edeceğim ve Bringo haricinde yeni kurulan bir firma olursa bu firmalar hakkında da destek içeren yazılar yazmaya devam edeceğim. Sayfanın kalan kısmında Bringo’ya ait bazı görseller paylaşıyorum ve şimdilik sizlere veda ediyorum.

Yeni yazılarla buluşmak üzere…
Saygılarımla : Noxy

Bringo Telekom Bringo Telefon Bringo Sth Bringo Logo Siyah Bringo Kahramanlik Rehberi Bringo Kahraman Yönetici Bringo İletişim Bringo Hizmet Bringo Hat Bringo Geçiş Bringo Faks Bringo Bulut Bringo Avantaj Bringo 0850

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.