MAC Numarasından WPS-PIN Kırma

DİKKAT BU YAZININ GÜNCEL ve DAHA VERİMLİ BİR VERSİYONU YAZILMIŞTIR.
LÜTFEN ŞU ADRESİ İNCELEYİNİZ: http://s.n-xy.com/8r

WPS-PIN Crack işlemi size daha önce uzun uzun anlattığım WPA şifre kırma konusundan daha kısa ve net :)

Bu yöntem etrafınızda gözüken wireless ağlarından birinde “PIN numarasını girerek bağlanın örn:12345678” gibi bir ibare yer alıyorsa %100 geçerli bir yöntemdir ve modemin şifresini 1 dk. içinde kırarsınız.

TEK YAPMANIZ GEREKEN MAC ADRESİNİN ARASINDAKİ “:” (iki nokta üst üste) İŞARETLERİNİ SİLEREK AŞAĞIDA VERDİĞİM BAĞLANTIDAN (SİZİN İÇİN ÖZEL OLARAK HAZIRLADIĞIM KODLAMADAN) ŞİFREYİ ANINDA KIRABİLİRSİNİZ.

Mesela, elinizdeki MAC Adresi 00:2A:00:3F:2A:1C şeklindeyse 002A00 3F2A1C bu şekilde iki gruba ayırın ve son 6 haneyi verdiğim bağlantıdaki yere yapıştırın. Girdiğiniz MAC numarasına göre sistem modemin PIN numarasını size verecektir. Son 6 hane de aldığınız kod başarısız olursa ilk 6 haneyi deneyebilirsiniz.

Bu %100 denenmiş kesin çözümdür. Herkese başarılar. Yorumlarınızı bekliyorum diğer konuda olduğu gibi.

Şifre Kırma İşlemi İçin Şu Adrese Gidinhttp://s.n-xy.com/cm

 

Dikkat: Karşıdaki Modemin MAC numarasını almak için bir önceki konumu (http://s.n-xy.com/b6) okumuş olmanız gerekirdi yada konuyu okumak istemiyorsanız. “CommView for WiFi” programı ile etrafınızdaki modemlerin MAC adreslerini görebilirsiniz.

Pratik Bilgiler: Modeme PIN kodu ile giriş yaptıktan sonra, 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 adresinden modeme ulaşıp “admin” “admin” gibi klasik şifreleri deneyerek modemin içine girebilir direkt WPA şifresini oradan da alabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: WPS PIN Crack, WPS PIN Kırma, Modem PIN Kodu Kırma, Wireless PIN, Kırma, Wireless PIN Crack, Wireless PIN Cracker, WPS PIN Generator

“MAC Numarasından WPS-PIN Kırma” için 193 yorum

  1. Hocam selamun aleyküm. Ben bilgisayardan değil mobilden çözüm arıyorum. Elimde bi kaç wps pin bulma programı var bunlarda çok nadir oranla buluyor. Mobil için bir çözüm var mı acaba sizde ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.